למרות שלוש תלונות נוספות נגדו על אונס: קסטיאל מערער על העונש

שבועיים לאחר שנכנס לכלא לרצות את מאסרו מערער עבריין המין על חומרת העונש, שנגזר עליו במסגרת הסדר טיעון. נגד קסטיאל עומדים תיקים פתוחים על אונס ומחכים להכרעה

עבריין המין אלון קסטיאל שהחל לפני כשבועיים לרצות ארבע שנים ותשעה חודשי מאסר בפועל לאחר שהורשע בארבעה מקרי תקיפה מינית, ערער היום לבית המשפט העליון על חומרת העונש. במסגרת הסדר הטיעון שאליו הגיע קסטיאל עם הפרקליטות, הוא הורשע גם בניסיון לאונס.

צילום: שרון שפורר

אלון קסטיאל בבית המשפט, בעת הקראת גזר הדין | צילום: שרון שפורר

במקביל, ממשיכה הפרקליטות לטפל בשלוש תלונות פתוחות על אונס נגד קסטיאל, שהוגשו למשטרה לאחר שכבר כתב אישום נגד קסטיאל על מקרי התקיפה שבהם הורשע. לאחרונה אמרו גורמים בפרקליטות למקום הכי חם כי שניים מהתיקים פתוחים, והשלישי הוחזר למשטרה להשלמת חקירה. את דבר קיומן של שתי מתלוננות נוספות חשפנו במקום הכי חם, ואילו המתלוננת השלישית הגישה את תלונתה בחודשיים האחרונים, בסמוך למתן גזר הדין.

כתב האישום נגד עבריין המין הוגש בתחילת שנת 2017, לאחר ש-14 נשים התלוננו נגדו במשטרה, בעקבות חשיפת המקום הכי חם על עדויות נגדו. רוב התלונות לא הופיעו בסופו של דבר בכתב האישום מטעמי התיישנות או מחסור בראיות.

כמה ימים לפני מתן גזר הדין של קסטיאל פורסם כי הוא עומת עם מתלוננת נוספת, אולם רק לאחרונה אישרה הפרקליטות כי אכן מדובר במתלוננת שלישית, ולא בשתי המתלוננות האחרות שפנו למשטרה לאחר הגשת כתב האישום.תגובות

|
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Send this to a friend