פרסום ראשון: תלונה חדשה על אונס הוגשה הבוקר במשטרה נגד קסטיאל

זו תלונה שנייה הנמצאת בחקירה, בלא קשר לתלונות שנכללו בהסדר הטיעון שנחתם עמו

תלונה חדשה הוגשה הבוקר במשטרה נגד אלון קסטיאל. המתלוננת טוענת כי קסטיאל אנס אותה ועשה שימוש לכאורה בסם אונס. האירוע שעומד בלב התלונה אירע בתחילת שנת 2015, שנתיים לפני שנחשפה לראשונה פרשת אלון קסטיאל במקום הכי חם בגיהנום. בעקבות החשיפה הועמד קסטיאל לדין, ובשבוע שעבר חתם על הסדר טיעון שבמסגרתו הודה בארבעה אישומים ובהם ניסיון אונס, מעשה מגונה בכוח, מעשה מגונה והטרדה מינית.

התלונה החדשה מצטרפת לתלונה נוספת שהוגשה נגד קסטיאל על אונס בחודש יולי האחרון. בפרקליטות טוענים כי התלונה שהוגשה ביולי עדיין בבחינה, זאת למרות שעד כה לא נערך עימות בין קסטיאל לבין המתלוננת והוא לא נחקר בעניין.

אלון קסטיאל

תלונה שנייה על אונס מאז הסדר הטיעון. אלון קסטיאל

 עדות חדשה בפרשת קסטיאל: "אני בטוחה שסוממתי"

 אחרי הסדר הטיעון: מתלוננת תתבע את קסטיאל על מאות אלפי שקלים

 "הוא שם לי יד על הציצי מול כולם" - העדויות הראשונות נגד קסטיאל במקום הכי חם בגיהנום

נגד קסטיאל הוגשו בשנה שעברה 14 תלונות למשטרה (חלק מהנשים התלוננו ואל חלקן הגיעה המשטרה בעצמה). מ-14 התלונות נותרו  6 נשים בכתב האישום המקורי שהגישה הפרקליטות נגד מי שנחשב לאיש נדל"ן וחיי לילה. שתיים מהנשים טענו לאונס. זמן קצר לאחר מכן תיקנה הפרקליטות את כתב האישום וכללה רק 5 נשים בכתב האישום, וזאת בטענה כי על אחד האישומים חלה התיישנות. במסגרת הסדר הטיעון שנחתם לאחרונה, נקבע כי קסטיאל יודה ויורשע באישומים הנוגעים לארבע נשים.

כעת, לאחר אישור הסדר הטיעון, השלב הבא הוא קביעת גזר הדין על קסטיאל. גורמים בפרקליטות אומרים כי בכוונתם לדרוש מאסר ממושך בפועל אך מסרבים לפרט בעניין. במקביל, כפי שחשפנו בשבוע שעבר, לפחות תביעה אזרחית אחת בגובה של מאות אלפי שקלים צפויה להיות מוגשת נגד קסטיאל על ידי אחת המתלוננות, וככל הידוע נשים נוספות בוחנות הגשה של תביעות פיצויים מסוג זה.
עוד נזכיר כי לאחרונה חשפנו במקום הכי חם בגיהנום עדות נוספת של אישה שלטענתה הותקפה מינית על ידי קסטיאל אך בחרה שלא להתלונן במשטרה.

תגובות

|
X
X

Send this to a friend