פרסום ראשון: סוכן התיירות מבוקרשט טוען, "אולפן שישי שילמו לי על הלימוזינה" - המקום הכי חם בגיהנום

פרסום ראשון: סוכן התיירות מבוקרשט טוען, “אולפן שישי שילמו לי על הלימוזינה”

הכתב הושעה היום, העורך יצא לחופשה

 

 

האזינו לשיחה עם עידן גוב 

חברת החדשות של ערוץ 2 הולכת ומסתבכת. עידן גוב, אחד המרואיינים בכתבה אודות תופעת מסיבות הרווקים והזנות בבוקרשט ששודרה באולפן שישי ביום שישי האחרון, אומר היום בראיון טלפוני למקום הכי חם בגיהנום כי חדשות 2 שילמו לו עבור הלימוזינה, ואף ציין כי עליו להעביר אליהם קבלה מחברת הלימוזינות. גוב, שמציג עצמו כבעל סוכנות תיירות, סירב להשיב על שאלות נוספות בנושא כמו כמה שילמו לו בעבור הלימוזינה והאם הכסף שולם במזומן.

למרות פניות חוזרות ונשנות לחדשות 2 בבקשה לקבל תגובה אודות דבריו של גוב, עד כה לא נמסרה לנו תגובה.

הדברים של גוב מחזקים את הטענות של אדיר פרץ, אחד המרואיינים הבולטים בכתבה של אולפן שישי, שנחשפו אתמול במקום ולפיהם כל הקטע שצולם בלימוזינה בוים על ידי חדשות 2 ולמעשה הוא וחבריו כלל לא חגגו מסיבת רווקים ולא הזמינו את הלימוזינה וגם לא את הבחורה המצולמת. גם הסצינה שבה צולמו עם המזוודות כאילו אך יצאו משדה התעופה ללימוזינה היתה מבוימת והם אחזו במזוודות של צוות החדשות.
גוב טוען גם כי הבחורה שצולמה עם הבחורים הצעירים בלימוזינה בתחילת הכתבה היתה ידידה שלו שביקשה מיוזמתה להתלוות אליו.
מוקדם יותר היום פרסם גוב סטטוס בפייסבוק ובו שיתף במחשבתו לתבוע את חדשות 2 שלדבריו הונו אותו ולא סיפרו לי כי מדובר על כתבה על נערות ליווי.
בשיחה עם ‘המקום’ הוא אומר תחילה שכל מה שהוא עושה זה רק להפנות אנשים שמבקשים זאת למועדוני חשפנות באמצעות מתן כתובות של מועדונים, בהמשך אומר כי הוא מצוות לחלק מהאנשים “דיילות” לעיתים ולאחר מכן מסביר כי הוא מציע לאנשים דילים הכוללים לימוזינות וחשפניות, אך לטענתו מדובר בחשפניות ולא בנשים העוסקות בזנות.
בעקבות הפרסום כאן על הכתבה המבוימת בחלקה הורידו אתמול חדשות 2 את הכתבה מהרשת. היום הודיעו כי הכתב שהיה אחראי לכתבה, עמרי קרונלנד, הושעה ועורך אולפן שישי הקדים יציאה מתוכננת לחופש לצורך קבלת טיפול בריאותי. העורך, איתי דנקנר, הודיע לעובדים כי ישוב מהחופשה אך לא ברור מתי.

תגובות

Send this to a friend