הקלטות יאיר נתניהו: המקור ניסה למכור את ההקלטה לכלי תקשורת אחרים

למקום הכי חם בגיהנום נודע כי המקור שמסר את ההקלטה פנה גם לחדשות 10 ולידיעות אחרונות, אך אלה סירבו לשלם לו בעבורן. בחדשות 2 סירבו לומר האם קנו את ההקלטות בכסף, ואם כן - באיזה סכום

המקור שהעביר את הקלטת הבילוי של יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה ושל ניר מימון בנו של טייקון הגז והנדל"ן קובי מימון, שפורסמה אתמול בחדשות 2 על ידי הכתב גיא פלג ניסה למכור אותה לשני כלי תקשורת לפני כן - לידיעות אחרונות ולערוץ 10.

אחרי שאלו לא קנו ממנו את ההקלטה פנה לחדשות 2. בחדשות 2 סירבו אתמול להשיב לשאלה האם קנו את הקלטת מהמקור ואם כן כמה שילמו תמורתה.

 חשיפת המקום הכי חם: קובי מימון, אשתו והעיתונאי - למה עזב הטייקון החשאי את הארץ?

 חדשות ערוץ 2 שילמו על הלימוזינה ונערת הליווי, והציגו זאת כ"מסיבת רווקים בבוקרשט"

צילום מסך

מתוך הכתבה ששודרה אמש. צילום מסך

פלג חשף אתמול קלטת של בילוי משותף של נתניהו, מימון ועוזרו של ג'יימס פאקר המיליארדר האוסטרלי החשוד בתיק 1000 בפרשת המתנות לבני הזוג נתניהו.

בקלטת נשמעים נתניהו ומימון משוחחים על בילוי במועדון החשפנות "פוסיקט". נתניהו הבן נשמע מדבר על סרסור בת זוגו לשעבר וכן נשמע אומר לבנו של מימון שישלם עליו כי אביו (כלומר ראש הממשלה) סידר לאבא שלו 20 מיליארד שקל כשתמך במתווה הגז.

לא ברור האם הדברים נאמרו בבדיחות הדעת או ברצינות אך עדיין קשה להתעלם מהם נוכח העובדה שהשניים מתייחסים למימון כבעל שליטה בחברות הגז בזמן שהוא טוען שהוא רק יועץ לחברות האלו ובזמן שמתווה הגז נדון על שולחן הממשלה.

עו"ד בעז קניג, המייצג את מקליט השיחה מסר בתגובה: "אני מכחיש את הדברים בפה מלא. לא ידוע לי על שום משא ומתן שהתקיים בין מרשי לגוף תקשורת כזה או אחר, ובוודאי ובוודאי שלא ידוע לי על שום העברת תקבול שהיא. במאמר מוסגר אציין כי גם אם היה תקבול כלשהו, הרי שהדבר הזה אינו פסול בכל מקרה באופן גורף".

תגובות

|
X
X

Send this to a friend