יאיר נתניהו: החומרים שנערכו החוצה מהחדשות

פרסום ראשון: הזמנת זונות ומיליגרמים של חומר מסתורי - הדברים שנותרו מחוץ לכתבה של גיא פלג בחדשות 2. יאיר נתניהו: אין לי כל כוונה להמשיך להשתתף בפסטיבל התקשורתי המרושע שאתם נוטלים בו חלק

חדשות 2 פרסמו השבוע הקלטות של שיחה בין יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, לבין ניר מימון, בנו של טייקון הגז והנדל"ן קובי מימון.

בסיפור שחשף גיא פלג בחדשות 2 נשמע יאיר נתניהו כשהוא מבקש ממימון שישלם בעבורו על חשפנית ומוסיף "אחי, אתה חייב לפרגן לי - אבא שלי עשה לאבא שלך אחלה עסקה, נלחם בכנסת בשביל זה", בהתייחסו למתווה הגז.

צילום: קובי גדעון, לע"מ

"פסטיבל תקשורתי מרושע". יאיר נתניהו. צילום: קובי גדעון, לע"מ

 הקלטות יאיר נתניהו: המקור ניסה למכור את ההקלטה לכלי תקשורת אחרים

בחדשות 2 ציינו כל הזמן כי פרטים מביכים נוספים שמופיעים בהקלטה נערכו החוצה, גם לנוכח מתקפה אישית שהופנתה נגד פלג מצד פעילי ליכוד ותומכים של משפחת נתניהו.

מפרטים שהגיעו לידי המקום הכי חם בגיהנום עולה כי יאיר נתניהו וניר מימון דיברו על רצונם להזמין זונה ושוחחו על כמה ישלמו לה כדי שתעשה בהם מעשים מיניים שונים, הכל בשפה בוטה מאוד.

בנוסף, דיברו השניים על חומר כלשהו במיליגרמים, על פי ההערכות של מי שנחשפו לקלטת סם מסוג MDMA, אך לא נקבו בשמו המפורש של החומר הנמדד במידות אלה.

ככל הידוע מי שהעביר את ההקלטה לערוץ 2 הוא עורך דינו של הנהג שנכח ברכב. הנהג ניסה למכור בעבר את ההקלטה לחדשות 10 ולידיעות אחרונות, אולם אלה סירבו לשלם בעבור הקלטת.

תגובת יאיר נתניהו: "הנהג הקליט בהקלטת סתר בלתי חוקית דברי הבל שאמרתי בהתלוצצות בין חברים. מעבר לתגובה שהעברתי אין לי כל כוונה להמשיך להשתתף בפסטיבל התקשורתי המרושע שאתם נוטלים בו חלק. לכן לא אתייחס לשום פניה שלכם. מובן שאין בדברי שום אישור לטענה כלשהי שלכם".

צילום מסך

מתוך הכתבה ששודרה השבוע בחדשות 2. צילום מסך

תגובות

|
X
X

Send this to a friend