העוזר של שקד והמאהבת של אפי נוה

פרטים חדשים על ההסתבכות המביכה בנתב"ג: עוזר קרוב של איילת שקד אחראי להיכרות בין בר כץ ליו"ר לשכת עורכי הדין - היכרות שהובילה אותם אל ספסל הנאשמים

"שרת המשפטים הכי טובה שהיתה במדינת ישראל!!" | מתוך עמוד הפייסבוק של אלישיב עמיצור

"שרת המשפטים הכי טובה שהיתה במדינת ישראל!!" | מתוך עמוד הפייסבוק של אלישיב עמיצור

הקשר הצמוד בין אפי נוה, יו"ר לשכת עורכי הדין, לבין בר כץ, סטודנטית למשפטים, עומד במרכז כתב האישום שהוגש נגד השניים בפרשת נתב"ג. איך הכירו עורך הדין הבכיר והסטודנטית למשפטים שהפכה למאהבת שלו ולימים לבת זוגו הרשמית? כיצד הוביל הקשר החשאי לפרשה במסגרתה השניים מואשמים שניסו להבריח את כץ בביקורת הגבולות מתוך מטרה להשיג תועלת בהליך הגירושים של נוה מפרודתו עורכת הדין חני נוה? ומה הקשר להליך משפטי נוסף שמתקיים בין פרודתו של נוה לכץ?

הפרשה המביכה הזאת שבה הסתבך אחד האנשים החזקים בעולם המשפט בישראל, מעוררת שאלות רבות. שאלות שהתשובות עליהן עדיין לא התבררו עד תם. מה טיב הקשר בין נוה לכץ? מתי נפגשו לראשונה ובאילו נסיבות? באיזה שלב הפך הקשר לאינטימי?מתי הפכו לבני זוג רשמיים? ומדוע המשיכו להסתיר את הקשר בניהם גם לאחר שנחשף?

על פי מידע שהגיע ל"מקום הכי חם בגיהנום" הקשר בין השניים החל במחצית השנייה של 2017. אלישיב עמיצור, מכר של כץ, שהיה באותם ימים העוזר של שרת המשפטים איילת שקד הכיר לה את נוה. כץ, היום סטודנטית במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן, ביקשה אז להתייעץ עם נוה בקשר ללימודי משפטים ולאפשרויות העומדות בפניה לגבי התמחות בתחום.  

את המפגש בין נוה לכץ יוזם עמיצור במספר הזדמנויות באירועים שבהם נכח נוה. שקד ונוה נחשבים בעלי ברית פוליטית שהתפתחה לחברות קרובה של ממש.

עמיצור שעבד במשך כשלוש שנים בלשכת שרת המשפטים כעוזר של השרה שקד, נחשב מקורב אליה מאוד. על הקרבה בניהם אפשר ללמוד מהפוסט הזה שכתבה עליו שרת המשפטים כשעזב את המשרד בדצמבר 2017.
"אלישיב עמיצור, העוזר היקר שלי החליט לפרוש כנפיים ולעוף. במשך שנתיים וחצי הוא היה איתי בכל דקה מהיום, עם כל הלב והנשמה. בהצלחה אלישיב היקר עם המיזם שלך (אוראל הפקות - ממליצה בחום לכל מי שצריך להפיק אירוע. השמיים הם הגבול! ותודה על הכל".


עמיצור כתב בתגובה לפוסט המפרגן של הבוסית שלו את הדברים הבאים:

"שלוש שנים שזכיתי לעבוד צמוד צמוד לצד אחת הדמויות הכי משפיעות כיום על הציבוריות הישראלית, במהלכן עשתה מהפכות רבות ונבחרה לאשת השנה. זה לקום מוקדם בבוקר ולאסוף אותה מתל אביב, זה שעות על שעות של נסיעות באוטו לכל קצוות הארץ (והעולם), מאות טקסים, אלפי פגישות, המון עבודה ואנשים נפלאים. לדעת הכל באותו רגע שהוא מתרחש, מבעיות ביטחוניות ועד מי יאסוף את הילדה מהחוג בלט, ועד להחזיר אותה בסוף יום (או בעצם הלילה) הביתה, להסתכל על השעון ולהבין שנשארו לה רק ארבע שעות לישון, ולי רק שלוש עד שאגיע לבית שלי.

"לעבוד לצד איילת שקד זה לתכנן מהפיכות ולחולל אותן, להבין שאתה נמצא בצומת דרכים רגישה ולדעת איך לגשת לכל דבר בזהירות אבל בנחישות, לראות אותה וללמוד איך להאיר פנים ולטפל בכל בעיה באותה רגישות, מראש הממשלה ועד טלפון אקראי מאזרח שלא קיבל מענה הולם מהמערכות שהיא מופקדת עליהן. היא גם נמצאת עמוק בחיי הפרטיים היומיומיים - מהמריבה הכי טיפשית עם אשתי, הלידה של נועם הבת שלי המתוקה, ועד להודעות שתוהות באמצע היום האם נרשמתי ללימודים כבר ומה חסר.

"תודה לכל מי שזכיתי להכיר בשנים האלה, נכנסתם לי ללב עמוק, לכל הצוות המושלם של הלשכה שעושה לילות כימים פשוטו כמשמעו, למדתי מכולם ויותר מהכל מאיילת שקד, היום שרת המשפטים- ומבטיח לכם שלא רחוק היום, גם ראשת הממשלה".

בסביבתה של שקד טוענים כי עמיצור פעל על דעת עצמו ולא בהוראה של השרה כאשר הכיר לכץ את נוה. "השרה", הם אומרים "לא ידעה על הקשר של כץ ונוה ושמעה על כך רק לאחר הגירושים של נוה (נוה מצוי כיום בהליכי גירושים שטרם הסתיימו – ש.ש)".

 

סכסוכי נוה: הפרודה נגד בת הזוג החדשה

המפגש בין נוה לכץ התגלגל לקשר אינטימי במהלכו אף עברה כץ לגור בדירה שבעליה הם אפי נוה ופרודתו חני. מדובר בדירה שרכשו בפרויקט השוק הסיטונאי בתל אביב והחזיקו בה יחדיו.

בכתב האישום מתארת הפרקליטות כי בעת ניסיון ההברחה בנתב"ג היו כץ ונוה בני זוג, ונוה פרוד מאשתו ובעיצומו של הליך גירושים ממנה, אשר גלש לכדי הליך אזרחי בינה לבין בת הזוג החדשה.

בטרם נחשפה פרשת ההברחה בנתב"ג פנה "המקום הכי חם בגיהנום" לבית המשפט בבקשה לחשוף במגבלות מתחייבות את מהות התביעה שהגישה חני נוה נגד בר כץ. בית המשפט דחה אז את הבקשה. כעת לאחר הגשת כתב האישום נגד נוה וכץ, הוגשה בקשה נוספת לבית המשפט לשקול שוב את איסור הפרסום הגורף על ההליך המשפטי המתנהל בין שתי הנשים בחייו של נוה.

תגובות

|
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Send this to a friend