תיק החקירה של נוה הועבר לפרקליטות מרכז: בכירה במחוז חברה בסיעתו של נוה

המשנה לפרקליטת המחוז חברה בוועד המרכזי של לשכת עורכי הדין מטעם סיעתו של החשוד אפי נוה ולכן נפסלה. נוה נחקר השבוע על מרמה, אחרי שניסה להבריח אשה דרך בקרת הדרכונים בנתב"ג

תיק החקירה בעניינו של החשוד אפי נוה הועבר לפרקליטות מחוז מרכז, כך נודע למקום הכי חם. מי שתטפל בתיק המרמה, העבירה שבה חשוד יו"ר לשכת עורכי הדין, היא פרקליטת המחוז, עו"ד רחל אבישר אבלס, שנכנסה לתפקידה בתחילת 2018.
ההערכות הן שהתיק הועבר למחוז מרכז משום שנמל התעופה בן גוריון, המקום שבו נוה ניסה על פי החשד להבריח אשה דרך בקרת הדרכונים, נמצא בתחומו של מחוז זה.
בשבוע שעבר חשפנו במקום הכי חם כי את חקירתו של נוה אישר פרקליט המדינה, שי ניצן, זאת לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט פסל את עצמו מטיפול בעניין בשל חברותו עם נוה. נוה הצביע בעבר בעד מנדלבליט בוועדה למינוי היועץ המשפטי לממשלה שבה הוא חבר, והלשכה בראשות נוה אף כתבה חוות דעת התומכת במינויו של מנדלבליט לתפקיד במסגרת ערעור שהוגש לבג"ץ נגד המינוי – זאת על רקע קרבתו לראש הממשלה נתניהו.
המשנה של אבישר אבלס היא עורכת הדין ענת סבידור גולדנצוויג, החברה בסיעתו של אפי נוה בלשכת עורכי הדין ומכהנת עמו בוועד המרכזי של הלשכה, הגוף שמנהל אותה. סבידור גולדנצוויג תהיה מנועה מטיפול בתיקו של החשוד.
דובר משרד המשפטים אישר כי התיק הועבר למחוז מרכז.

מתוך עמוד הפייסבוק של לשכת עוורכי הדין - מחוז תל אביב

מתוך עמוד הפייסבוק של אפי נוה

תגובות

|

Send this to a friend