ד״ר אלדד פרדו מהאוניברסיטה העברית וחבר במכון מחקר לסובלנות מודה בעברו האלים

ד"ר אלדד פרדו מהאוניברסיטה העברית וחבר במכון מחקר לסבלנות הגיב לטענות אישה על אלימות קשה מצידו כלפיה וכלפי אחותה לפני 40 שנים: ״השקעתי בהן הרבה, אהבתי אותן. נכון שלא הייתי יותר מידי בוגר באותה תקופה..במעורפל אני זוכר את הפח .לגבי שאר הדברים אני לא זוכר״

אישה צעירה בשם מיכל העלתה אתמול פוסט מאוד מטלטל בעמוד הפייסבוק שלה וזאת אחרי שנתקלה בד"ר אלדד פרדו אדם שהכירה מקרוב לפני עשרות שנים באחת מתוכניות האקטואליה.
מיכל (שעד שנשיג אותה נשמור על האנונימיות שלה ככל האפשר למרות שפרסמה את הדברים והזדהתה) כתבה כך:

"פתחתי טלוזיה הערב. גם אחרי יותר מ 40 שנה חשכו עיני.הוא היה בן זוג של אמא שלי שנפטרה מזמן. הוא חי איתנו כ 5 שנים. גיל 11 עד 16.
הוא היה צעיר ממנה בהרבה. היה קצין בצבא.היינו תאומות אני ואחותי. הייתי מתבגרת מרדנית.
הוא זרק את אחותי דנה לפח הגדול ברחוב. הוא זרק אותי על המדרכה ליד האוטו בגן סאקר ובעט לי בכל הגוף עד שמישהוא בא וברחתי יחפה. הוא שבר לי צלחת קרמיקה על הראש בארוחת הערב. הוא דחף לי את הראש בתוך כיור מלא לכלוך. ועוד ועוד. הוא היה אלים וחזק. אני בטוחה שהוא גם היה איש צעיר תרבותי וחכם. אני פגשתי בצד האפל שלו. זה נצרב DNA שלי לנצח".

" פתחתי טלוזיה הערב. גם אחרי יותר מ 40 שנה חשכו עיני.״ | דר אלדר פרדו | הפוסט בפייסבוק

התקשרנו הבוקר לבקש את תגובתו של ד"ר אלדד פרדו מהאוניברסיטה העברית. פרדו, נציין, עדיין לא שמע על הפוסט עד לשיחתנו וביקש כמה דקות לקרוא אותו ולהגיב. כשסיים לקרוא התקשר ואמר: "קראתי את זה. היו דברים, זה לא שלא היו דברים. כל מה שהיא כותבת כאן. כן. אני זוכר שהייתי שם. השקעתי בהן הרבה עזרתי להן אהבתי אותן ונכון שלא הייתי יותר מידי בוגר באותה תקופה ואני זוכר מכל הדברים שכתבה שם.. במעורפל אני זוכר את הפח. לגבי שאר הדברים אני לא זוכר ואני לא יודע. האמת שרציתי ליצור קשר איתן ולפתוח את זה ולא עשיתי את זה ואני מצטער שזה יצא ככה. בכל אופן אני יכול להגיד שמאוד אהבתי ומעריך את שתיהן וגם לי יש היסטוריה וכל מיני דברים.

תגובות

|

Send this to a friend