קובי מימון: מחשבו של עו"ד אשת הטייקון נפרץ בזמן משפט הגירושין

פרסום ראשון: מחשבי עו"ד של כרמלה מימון-וילנסקי נפרצו בזמן המשפט שניהלה נגד בעלה דאז, קובי מימון. מימון נחשב לבעלים האמיתי של אקויטל המחזיקה בעתודות גז ונדל"ן אדירות. עורך הדין מסרב להגיב

האקר פרץ למחשבי משרדו של עו"ד בעז בן צור והשיג מסמכים רגישים השייכים לגרושתו של טייקון הגז והנדל"ן קובי מימון, כך נודע למקום הכי חם בגיהנום.

בשנים האחרונות מימון וכרמלה וילנסקי גרושתו ואם שלושת ילדיו ניהלו מאבק משפטי על ההסדרים הכלכליים אחריו פרידתם. לאחר שבית המשפט לענייני משפחה קבע כי וילנסקי אינה זכאית ליותר ממה שנקבע בהסכם הגרושים ביניהם, ערערה וילנסקי על ההחלטה, אולם טרם הגיעו הצדדים לדיון בבית המשפט נקבע הסדר פשרה ביניהם. במסגרת ההסכם קיבלה וילנסקי כחמישה מיליון שקלים ממימון, ובסכום של כ-30 אלף שקלים בחודש – זאת בנוסף על הזכות להישאר לגור בבית אשר רשום על שם ילדיהם.

כרמלה וילנסקי-מימון. צילום: ניב אהרונסון

מחשבי העו"ד נפרצו. כרמלה וילנסקי-מימון. צילום: ניב אהרונסוןכעת אנו חושפים כי במהלך המאבק המשפטי בין בני הזוג פרץ האקר למחשביו של עו"ד בעז בן צור והשיג מסמכים רגישים מאוד בנוגע לתיק של וילנסקי. כך השיג למשל את כל המסמכים שעסקו בהכנה לחקירות של מימון ושל העדים מטעמו, ובכלל זה מסמכים שעסקו בהכנה לחקירה שעשה בן צור לקראת עדותו של שר האוצר משה כחלון.

כחלון העיד מטעמו של קובי מימון על מערכת היחסים בינו ובין וילנסקי-מימון. בין היתר התייחסה העדות לטיול משותף של בני הזוג (דאז) וילנסקי ומימון עם כחלון ורעייתו בטוסקנה שבאיטליה.

טייקון הגז והנדל"ן קובי מימון חשוד כבר שנים ארוכות בכך שהינו הבעלים האמיתי של קבוצת אקויטל המחזיקה במאגר הגז תמר (דרך חברת ישראמקו) ובשטחי נדל"ן בהיקף אדיר (באמצעות חברת איירפורט-נצבא). בתי משפט שדנו בעניינים שונים הנוגעים למימון קבעו שהוא בעל השליטה האמיתי בקבוצה וכך מספרים גם עובדיו לשעבר ואנשים שהיו מקורבים אליו. לפני כמה שנים עזב את הארץ ובאמצעות עורך דינו פיני רובין, ניתק את התושבות מישראל שאליה הוא ממעט להגיע אליה. ובעבר פרסם העיתונאי יואב יצחק כי מימון נמנע מלהגיע לישראל מחשש שייעצר.

בהליך המשפטי בין וילנסקי למימון נטען שחלק מהחומרים של וילנסקי שעסקו במשפט הגיעו לידיו של מימון. יחד עם זאת לא הועלתה אז טענה של פריצה למחשבים במשרדו של עו"ד בעז בן צור - הטענה עסקה בחומרים שהיו על מחשבה הפרטי של כרמלה מימון בביתה.

עו"ד בעז בן צור סירב להגיב לדברים.

מטעמו של קובי מימון נמסר בתגובה: "עורבא פרח. מימון שומר על זכויותיו בגין כל פרסום דיבתי".

תגובות

|

Send this to a friend