דעת המקום: מה קפצתן? - המקום הכי חם בגיהנום

דעת המקום: מה קפצתן?

אז החזרנו אותו. אז מה? מה קרה? כולה פותמוביל. תתקדמו כבר: עסק זה עסק

נו באמת ארגוני נשים ועוד כמה, אתן מוכנות כבר להפסיק עם הזמזום הזה שמזדמזם לו? מוכנות רגע להקשיב ולהבין גם אותנו? מה לא ברור לכן? אתן לא מצליחות להבין שזה עסק??? שערוץ טלוויזיה כמונו (שהוא הערוץ המוביל בישראל אגב), זה עסק לכל דבר?
הגיע הזמן שתפנימו שמדובר בעסק פרטי שעושה את מה שהוא צריך לעשות כדי להלחם על חייו. על חייו! על איזה כוכב אתן חיות? אף אחד לא סיפר לכן שהמציאות הטלוויזיונית הופכת להיות קשה מנשוא? קצת הבנה, בחייכן – אתן הרי ממש מגזימות עכשיו ובואו נודה, יש לכן מעת לעת נטיה להגזים.
מה אתן קופצות ומתרעמות פה על זה שבחרנו להחזיר להשקה המחודשת שלנו כערוץ המוביל של ישראל זמר שנחקר בחשד לעבירות מין? על מה יוצא הקצף ולמה? עם כל הכבוד למאבק שלכן ואנחנו באמת מכבדים אותו (לפחות ברגעים מסויימים כשהוא מסייע במדדים כאלה ואחרים – הסברנו, עסק זה עסק) הרי הסיפור הזה נגמר. ארבע שנים זה אבק הזמן, מי זוכר מה היה.
ובכלל אפ’חד לא הוכיח שהיה משהו, לא ככה? אנחנו הרי את שלנו עשינו, וגם זה היה מעל ומעבר.
איזה עוד ערוץ טלויזיה אתן מכירות שהוביל מהלך כל כך מוסרי של הדחה משיפוט (משיפוט!) של תכנית פריים טיים מרכזית??? אין כזה. ולמה? כי אנחנו הערוץ המוביל של ישראל ואנחנו מתחשבים ברחשי הציבור, והיו רחשים וזה לא היה לנו טוב, אז חתכנו אותו.

אייל גולן
נגמר, תתקדמו. אייל גולן

טוב, לא חיתוך חיתוך, כזה עם גרזן משונן, אלא בסכין מנתחים קטנה ומעודנת. השארנו אותו שמה בערוץ 24. הבן אדם הרי מכניס לעסק (ועסק אומרים, זה עסק) אז לא חראם לא להשתמש? והנה תראו, הצלחנו, כי מי בכלל זוכר פותמוביל מהו וככה הקרקע הבשילה לחזרתו של הכוכב.
אגב בנות, תסמכו עלינו. אנחנו יודעים מה אנחנו עושים, ואין לנו ספק שאם נמצא לנכון להחזיר לדיון איזו דילמה או שתיים שעלו בפרשת “משחקי חברה” נעשה זאת בתכנית עצמה. כן כן, הרי לא מן הנמנע שבריאליטי כמו בריאליטי ובשביל מה הבאנו אחד כמו אביב גפן, אחד כזה שיש לו פה (כולנו הרי יודעים איזה פה יש לו) לעשות מולו ראש בראש?
מי אמר לכן שגפן לא ייכנס באמאמא (נו די אל תמשטרו לנו עכשיו את המשפט, מנסים להסביר לכן נקודה) של גולן? אתן הרי יודעות שאפשר לסמוך עלינו. עסק זה עסק.
באהבה, קשת.
—אירית דולב—

תגובות

Send this to a friend