צומת, שתיל מריחואנה וגרב נכנסים לשעשועון

צומת, שתיל מריחואנה וגרב נכנסים לשעשועון

יונתן פלג בוחן במשחק שלא יסעיר אף אחד

אם יקום, לשעשועון הראשון של תאגיד השידור ׳כאן׳ יקראו ״לעוף על המילון״, וכל מהותו תהיה אחת: בזה אחר זה ייחשפו חפצים, תמונות, מילים ומצבים, והמתמודדים יצטרכו לנחש – האם מדובר בזכר או נקבה?

דוגמא: תופיע המילה ״צומת״ – זכר או נקבה? מי יהיה הראשון שילחץ על הבאזר? ונעבור לשאלה הבאה: נגד א׳ הוגש כתב אישום בגין אונס. האם א׳ הוא זכר או נקבה? טוב, אלו היו דוגמאות קלות, אבל משאלה לשאלה, זה הופך להיות מורכב יותר. למשל, יראו שם תלוש משכורת, ולפי גובה סכום הברוטו יצטרכו לנחש אם זה תלוש של זכר או נקבה.

בכלל, העניין של הצופים יילך ויתגבר, כי ככל שהמשחק יתקדם – השאלות יהפכו יותר ויותר נישתיות ו/או הזויות:למשל, יראו שם ציטוט מ׳יתד נאמן׳ עם קרדיט לטל שניידר, ויהיה צריך לנחש אם מדובר בעיתונאי או בעיתונאית. או שיקרינו צילום אולטרסאונד מהטרימסטר הראשון של ההיריון וישאלו אם זה עובר או עוברה, או שיציגו תמונה מפוקסלת של משתתפי פאנל חדשות 2 בשישי בערב – ויצטרכו לנחש אם הם זכרים או נקבות (שרה גבאי, המתרגמת לשפת הסימנים, לא נחשבת). פעם גם יהיה ספיישל שוטרים בו ייתנו למתמודדים למשש בעיניים עצומות שתיל מריחואנה, סקוץ׳ ואת מי שמשמאלם.

בסוף בסוף בסוף, בשאלה האחרונה של הפרק האחרון – יעשו מחווה יפה ל׳ישראל היום׳ – ותופיע בפני המתמודדים תמונה של גרב.המשחק ייגמר, המנחה יכריז על הזוכה במקום הראשון, ואז תהיה מוסיקה דרמטית ולאט לאט ייפתח הוילון, ומהתקרה ייפול גשם של קונפטי עשוי מתערובת של רסיסי שאלות שהן קשות מדי בשביל שעשועון וחלקיקי סוגיות שהן לא מספיק סקסיות בשביל שיכתבו עליהן בעיתון, ומאחורי כל זה תהיה מראה ענקית, שספק אם מישהו יביט בה.

תגובות

Send this to a friend