עבור: מצאנו דרך להפוך אפילו את ראש הממשלה לחושף שחיתויות! - המקום הכי חם בגיהנום

עבור: מצאנו דרך להפוך אפילו את ראש הממשלה לחושף שחיתויות!

מחפשים רפורמות ואלטרנטיבות שמיטיבות עם הציבור ועם שלטון החוק? בואו אלינו לשכונה! הנהגנו פה מערכת מתגמלת הבנויה על ההנחה שבצע ...

מחפשים רפורמות ואלטרנטיבות שמיטיבות עם הציבור ועם שלטון החוק? בואו אלינו לשכונה! הנהגנו פה מערכת מתגמלת הבנויה על ההנחה שבצע כסף וחלום ההתעשרות הוא המנוע הפסיכולוגי הראשי במעלתו ולכן עלינו לעודד יזמים פרטיים לעסוק בחשיפת מעשי נוכלות ושחיתויות לסוגיהן וזה עובד נהדר!
נחשפו פה שחיתויות בסדר גודל מבהיל, אור השמש טיהר אותן והשלטון תיגמל. זוהו תנועות חשודות של כספים וניירות מזויפים של רישומים בטאבו ועקבנו אחרי העברת מעטפות שלמונים מיד לכיס ובסוף חשפנו את הקנוניה של התושבים מבלוק 21- 19 לשבור את הפחי-זבל שלהם ולהחליף בחדשים ששייכים לנו ב-13-17. כמו-כן פרקנו את הקרטל של הילדים שהתחילו לסחור בכדורי טניס שהם אוספים מבית הלוחם עם “יד שרה”, להליכונים. וחשפנו את תרמית ה”יום שני מכולות סגורות זה חוק עירוני” של יוסף המכוליסט. ועל כל השחיתויות שטופלו השלטון תיגמל!
פה קופון, שם הטבה. לפעמים אפילו יד רחצה יד. כולם מרוויחים ועושים טוב על הדרך.
באמת. זה המודל. וזה עובד יפה מאוד במיקרו.
תנסו את זה במאקרו. בגדול. מי יודע, אולי יתברר שראש הממשלה כל-כך אוהב כסף שהוא יהפוך להיות מגדולי הלוחמים לחשיפת שחיתויות ותרמיות.
ולא לדאוג –
הציבור יתגמל אותו על העבודה האמיצה והחשובה שהוא עושה.
נקנה לו מטוס חדש…
אולי גלידה בלי הגבלה?
נשלח על חשבוננו את שרה לחופשה?

תגובות

Send this to a friend