תיירות החרם מזיקה לישראל? וגלעד ארדן מה? - המקום הכי חם בגיהנום

תיירות החרם מזיקה לישראל? וגלעד ארדן מה?

השר לבטחון הפנים גלעד ארדן מודאג מתנועת החרם על ישראל. כדי להתמודד עם החרדות הוא עובד על צוות משותף של משרדו ...

השר לבטחון הפנים גלעד ארדן מודאג מתנועת החרם על ישראל. כדי להתמודד עם החרדות הוא עובד על צוות משותף של משרדו ומשרד הפנים, שיוכל לגרש פעילים המתחזים לתיירים.

בין היתר, הוא כותב ש”יש מצב אבסורדי שבו פעילי חרם ודה לגיטימציה מגיעים לישראל על תקן ‘תיירים’, ומרגע כניסתם ועד צאתם הם פועלים כאן בכדי להתסיס וללבות, לאסוף מידע על ישראל ואז לעוות אותו ולהשתמש בו בחו״ל כדי לקדם חרמות כנגד ישראל (…) הצוות שיוקם יפעל לאתר פעילי חרם זרים השוהים בישראל ולהוציאם מכאן חזרה למדינותיהם, כמו גם למנוע כניסה לארץ מפעילי ארגוני חרם”, ומוסיף השר: “אם יש לכם מידע על מישהו המתחזה לתייר והוא בעצם פעיל חרם ששוהה בישראל – ספרו לנו עליו ונפעל להוציאו מהארץ”.

בואו נניח רגע לזה שאיסוף של תייר על ידי בריוני משטרה והעלאתו למטוס חזרה הביתה אחרי הלשנה היא לא הדרך הקלאסית להראות לעולם שישראל היא בסך הכל מקום נורמלי שפשוט לא מובן נכון, ושתרגום הסטטוס של ארדן לשפות של תיירים יכול להביא דה לגיטימציה יותר מכל תיירות החרם יחדיו. נשארו שני דברים מסוכנים:

1. פניה לציבור

2. להגיד לו שיש מתחזים לתיירים

מהיום (אתמול בעצם), כולנו שוטרים, וכל תייר הוא בגדר פצצת הסברה מתקתקת.

מישהו שאל אותך על יזראלי אוקיפיישן (או התחכם ותהה איפה זה רחוב הכובשים?), רוץ לטלפון (לא ברור למה עוד אין אפליקציה)! אולי עדיף מראש לשבת עם משקפי גראוצ’ו מרקס בלובי של מוטל, במסעדות על החוף או בים – אין לדעת איפה הם מסתובבים.

זה ווין ווין. נגיד המקרה הכי גרוע, שהתייר המפרפר בידיך נשבע שהוא נער יהודי מתגלית? קח אותו למשטרה. אומרים שהם חוזרים מפה שמאלנים.

תגובות

Send this to a friend