רשימת הבוררים מתחילה להיחשף: מי הם השופטים ועורכי הדין שקיבלו בוררויות מהלשכה

המקום הכי חם בגיהנום חושף: רשימת הבוררים שמונו על ידי לשכת עורכי הדין, כמה שווה כל בוררות - ולמה חלקם מופיעים ברשימה

שם הבורר: דוד חשין, נשיא בית המשפט המחוזי בירושלים בדימוס

ההיקף הכספי: לא ידוע

כיצד מונה: הוצע על ידי יו"ר לשכת עורכי הדין אפי נוה. מתוך הפרוטוקול: "בבקשה רוצים את ועד מחוז ירושלים. עכשיו חשין פורש ואני בטוח שגם ועד מחוז ירושלים ישמחו למנות אותו" (13/9/2016)

קשר ללשכה: חבר של עו"ד אשר אקסלרד, יו"ר ועד מחוז ירושלים בלשכה. כשופט היה מנוע מלעסוק בענייני משרדו של אקסלרד. משתתף בפאנלים ובכנסים עם יו"ר הלשכה אפי נוה ויו"ר ועד מחוז תל אביב ינון היימן.

הערה: קיבל בוררות נוספת מינון היימן במחוז תל אביב

שם הבוררת: הילה גרסטל, שופטת בדימוס

ההיקף הכספי: 7 מיליון שקלים

כיצד מונתה: החלופות: דוד גולדשטיין, דן מור, אסתר דודקביץ'. רועי אברהמוביץ' הציע את גרסטל. אורי קינן הציע את דן מור. ליאור שפירא הציע את גרסטל. בסוף הוסכם על גרסטל. (13/9/2016)

שם הבורר: מנחם מושקוביץ'

ההיקף הכספי: 1.26 מיליון שקלים

כיצד מונה: חלופות: מנחם מושקוביץ', שי מילוא, לירן זילברמן. אחד הצדדים ביקש בורר מחיפה, אחד ביקש מירושלים. יו"ר לשכת עורכי הדין אפי נוה מציע את מושקוביץ' (מירושלים) ושואל האם הוא מקובל על כולם. השאר תומכים פה אחד. (13/9/2016)

קשר ללשכה: על פי האתר שלו, הוא סגן יו"ר לשכת עורכי הדין, יו"ר ועדת החינוך, יו"ר ועדת התכנון והבנייה, יו"ר בוועדה המוניציפלית.

תגובה: "הוועד מינה אותי כבורר בעבר, בזכות ולא בחסד. מעולם לא תרמתי לאפי נוה מאומה".

שם הבורר: זיו כספי

ההיקף הכספי: 1.5 מיליון שקלים

כיצד מונה: חלופות: ליאור עמידור, שלומי וקנין. עו"ד וינברג מציע לתפקיד את זיו כספי. רועי אברהמוביץ' מציע את זיו כספי. כולם מסכימים פה אחד. (13/12/2016)

קשר ללשכה: יו"ר משותף של הוועדה להתחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין ומשתתף בפאנלים של הלשכה.

תגובה: "סירבתי לטפל בבוררות שאת מדברת עליה. קיבלתי עוד שתיים שלוש בוררויות אחרות. באחת קיימתי ישיבה וסגרתי בחצי גישור. לא תרמתי כסף מעולם לאפי נוה ולא הייתי מעורב בקמפיין אני לא מקורב ולא מכיר אף אחד".

שם הבורר: יעקב בדור

ההיקף הכספי: 1-1.5 מיליון שקלים

כיצד מונה: חלופות: יוחאי שלף, רפאל בייפוס. אורי קינן מציע את יעקב בדור. יו"ר הלשכה אפי נוה שואל "הוסכם פה אחד?" ומכריז "הוסכם". (28/6/2016)

קשר ללשכה: מורשה חתימה של לשכת עורכי הדין

תגובה: "תכתבי מה שאת רוצה"

שם הבורר: אמיר עמר

ההיקף הכספי: כ-6 מיליון שקלים

כיצד מונה: חלופות: ארז אהרוני, שחר בן עמי. ליאור שפירא מציע את אמיר עמר ושלומי וינברג אומר אמיר עמר. כולם מצביעים פה אחד אמיר עמר (3/5/2016)

קשר ללשכה: עמר ושותפיו למשרד מרייטר-ז'אן-עמר תרמו לסיעה שבה התמודד אפי נוה על ראשות מחוז תל אביב בבחירות 2011; עמר הוא יו"ר הועדה המייעצת למינוי שופטים במחוז תל אביב; ז'אן הוא יו"ר ועדת הליטיגציה בלשכת עורכי הדין וחבר בוועדת האתיקה של מחוז תל אביב

תגובה: עמר וז'אן לא ענו לכל פניותינו

שם הבורר: יעקב שוילי, שופט בדימוס

ההיקף הכספי: 1.27 מיליון שקל

כיצד מונה: יש דרישה לשופט בדימוס; יוסי חכם ממליץ עליו והוא נבחר פה אחד

שם הבוררת: בילי מצגר

ההיקף הכספי: 220 אלף שקלים

כיצד מונתה: חלופות: ארקדי אלגושווילי ויונתן ארנון; שפירא אומר שיוצא מהישיבה (לא ברור למה - ש.ש), כהן אומר שהוא לא משתתף; אברהמוביץ אומר תנו לבילי מצגר ואפי נוה אומר מצגר מקובל על כולם; ומחליטים על מצגר (3/5/2016)

קשר ללשכה: על פי האתר שלה מצגר היא ממלאת מקום יו"ר ועדה ארצית לתעבורה של לשכת עורכי הדין וגם בוררת בבוררויות של הלשכה

תגובה: מצגר איימה בתביעת דיבה וטענה כי מעולם לא קיבלה כל בוררות מלשכת עורכי הדין; שותפה למשרד עו"ד גל מוטאי סיפר שהיא חברה של היו"ר אפי נוה זה שנים רבות

שם הבורר: דרור זמיר

ההיקף הכספי: לא ידוע

כיצד מונה: חלופות: גלעד ברמן וקובי בן איון. אפי נוה מציע את דרור זמיר ושואל אם מקובל. אורי קינן ממליץ עליו ואומר שמכיר אותו אישית (19/1/2016)

קשר ללשכה: משרד לויתן שרון שבו עובד דרור זמיר הוא משרד שעוסק בתחום הביטוח; המשרד תרם לאפי נוה בשתי מערכות הבחירות האחרונות - לראשות ועד תל אביב (ביחד עם דורון ברזילי) ולראשות לשכת עורכי הדין. לויתן שרון וזמיר מרבים להשתתף בפאנלים בכנסי לשכה ביחד עם נוה ו/או נציגי משרדו וביחד עם אחרים בתחום שמונו להיות בוררים כמו צביקה יעקובוביץ, אילנה סקר ואורה הולט; רחל לויתן היא יו"ר ועדת ביטוח משותפת בלשכה ביחד עם עו"ד אילנה סקר

תגובה: זמיר סיפר כי מונה בבוררות נוספת על ידי יו"ר מחוז תל אביב ינון היימן

שם הבוררת: אופירה גולומב

ההיקף הכספי: 1.3 מיליון שקלים

כיצד מונתה: חלופות: אילן שרקון, גיורא בן טל. רועי אברהמוביץ אומר תן לאופירה; מרצקי אומר תן לאישה; שני חברי ועד שואלים למה אישה; אפי נוה מזרז את הדיון ומסכימים פה אחד על אופירה (19/1/2016)

קשר ללשכה: גולומב ישבה במועצת המנהלים של המוסד לבוררות עד שבוטל וכיום היא משמשת ממלאת מקום יו"ר הוועדה להתחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין, על פי האתר שלה

תגובה: גולומב אמרה כי היא מנהלת בוררויות מטעם לשכת עורכי הדין ומטעם גופים אחרים, סירבה לענות על שאלות נוספות ואיימה בתביעת דיבה

שם הבורר: שלומי וקנין

ההיקף הכספי: 1.2 מיליון שקלים

כיצד מונה: החלופות הן דרור זמיר גיורא בנטל ושלומי וקנין; אפי נוה אומר דרור זמיר כבר קיבל אז לא צריך ואורי קינן אומר אני בעד שלומי וקנין. מסכימים על וקנין (19/1/2016)

קשר ללשכה: בקדנציה הקודמת, מילא וקנין את התפקידים הבאים: מ"מ יו"ר ועדת מקרקעין בלשכה, סגן יו"ר ועדת מנגנון בלשכה, חבר הוועדה המייעצת לבחירת שופטים וסגן יו"ר ועדת חברות ופירוקים; קיבל בעבר מוועד מחוז תל אביב בלשכה בוררות בהיקף של יותר מ-10 מיליון שקלים, כשאפי נוה עמד בראש הוועד.

תגובה: בשיחה עמנו אומר שנדמה לו שהחזיר את הבוררות שקיבל; הוא מעדכן כי אינו מכהן בתפקידים השונים בלשכה כפי שכתוב באתר שלו. הוא מסביר כי כבר לא מכהן בתפקידים בלשכה בגלל "פוליטיקה, הכל פוליטיקה". סירב להשיב אם תרם לאפי נוה ואמר כי זה לא רלבנטי.

שם הבוררת: אילנה סקר

ההיקף הכספי: 100-200 אלף שקלים

כיצד מונתה: החלופות: שי עובד, אילן ג'ורג'י. רועי כהן שהוא יו"ר להב לעסקים קטנים אמר: לאישה; אורי קינן אמר: לאילנה סקר ואפי נוה אמר אילנה סקר הוסכם פה אחד (19/1/2016)

קשר ללשכה: נציגת הלשכה בוועדה למינוי שופטים; חברה בוועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין; יו"ר משותפת של ועדת הביטוח בלשכת עורכי הדין ביחד עם רחל לויתן; מרבה להשתתף בפאנלים בכנסים של לשכת עורכי הדין ביחד עם עו"ד נוה ו/או נציגים ממשרד נוה אטיאס, ביחד עם נציגים ממשרד יעקובוביץ ונציגים ממשרד לויתן שרון

תגובה: סקר הפנתה אותנו ללשכה ואמרה שהיא בטוחה שבלשכה יענו לנו בשמחה על הכל; בלשכה לא ענו בשמחה וגם לא בכלל על השאלה; ומאז סקר כבר לא נענתה לשאלותינו האם תרמה לנוה והאם קיבלה בוררויות נוספות; פנינו לבדוק עם הולט - החלק השני במשרד סקר הולט אך היא השיבה כי אינה שותפה במשרד אלא שכירה ואינה יודעת דבר

שם בורר: יובל סמרה

ההיקף הכספי: שתי בוררויות בסך 120 אלף שקלים

כיצד מונה: ליאור שפירא מציע את חגי הראל ורועי כהן (שהוא גם יו"ר להב לעסקים קטנים) מציע את סמרה. אין נימוקים מקצועיים. מצביעים בעד סמרה (13/9/2016)

קשר ללשכה: באתר שלו נכתב כי הוא חבר בוועדת ביטוח לאומי ובוועדת נזיקין.

תגובה: בשיחה עמו אמר סמרה כי החזיר את הבוררויות המדוברות ללשכה; אישר כי הוא חבר בוועדת ביטוח לאומי אבל הוסיף שלא זוכר לגבי ועדת נזיקין ונדמה לו שכבר אינו חבר בה. בתשובה לשאלה האם תרם בבחירות לאפי נוה אמר כי השאלה לא רלוונטית: "התפקידים שלי בלשכה הם התנדבותיים. במקום לטפל בילדים אני מטפל בענייני הלשכה".

שם הבורר: ערן יוליש

ההיקף הכספי: 219 אלף שקלים

כיצד מונה: אפי נוה הציע את יוליש. יורם ברוזה (לשעבר חבר הוועד המרכזי בראשות נוה ושופט כיום) העיר כי אליעזר פני גיל (אחד המועמדים) הוא יו"ר ועדת שכר טרחה והוא בניגוד עניינים. אפי נוה שואל למה. מקבל הסבר ומחליטים לבחור ביוליש (13/9/2016)

הקשר ללשכה: משתתף בפאנלים של הלשכה בענייני ביטוח. משתתף לא פעם בכנסים שבהם מופיעים בפאנלים נציגים ממשרדו של אפי נוה, ממשרדה של אילנה סקר, ממשרד יעקובוביץ, ממשרד לויתן (שלושת האחרונים קיבלו בוררויות גם הם מהועד בראשות נוה)

תגובה: יוליש אמר כי מעולם לא תרם לאפי נוה וכי אינו פעיל בלשכה: "אני מקבל הפניות לבוררות להבנתי מהטעם שאני משמש גם כמגשר מטעם בית המשפט ואני עובד אך ורק כמגשר. מאחר שאינני מייצג באופן פעיל צדדים אני נחשב בעיני הלשכה והמתגשרים או המבקשים שאעסוק בבוררות כאדם בעל אוביקטיביות מלאה אולי הם חושבים שאני אף מבין משהו במשפטים". אישר שהוא מכיר את אפי נוה ואת שותפו אלישע אטיאס במשך שנים, כפי שהוא מכיר עורכי דין רבים אחרים.

שם הבורר: ערן יוליש

ההיקף הכספי: 60 אלף שקלים

כיצד מונה: החלופות: חזי כהן, רוני גולן. אורי קינן מציע את יוליש. נוה שואל "הוסכם?" וממנים פה אחד (13/9/2016)

שם הבורר: אופיר שער

ההיקף הכספי: 300 אלף שקלים

כיצד מונה: החלופות הן אופיר שער חזי כהן וצביקה יעקובוביץ; רועי אברהמוביץ שואל מי הצעיר. ברוזה אומר אופיר שער ומסביר שהאחרים עושים הרבה גישורים; אברהמוביץ אומר אופיר שער ואפי אומר חברים שער פה אחד (3/5/2016)

שם הבורר: אופיר שער

ההיקף הכספי: 200 אלף שקלים

כיצד מונה: החלופות אופיר שער, קובי כהן יור ועדת כספים ועוד יוסי קורן; אורי קינן נטוביץ ואפי נוה רוצים את שער; אברהמוביץ' רוצה את קובי; שער נבחר; זו הבוררות השניה שהוועד המרכזי ממנה בה את שער (13/9/2016)

שם הבורר: דן מור

ההיקף הכספי: 250 אלף שקלים

כיצד נבחר: הצדדים ביקשו שופט בדימוס. שלומי וינברג רוצה את דן מור, אורי קינן מסכים ואפי נוה אומר הוסכם? פה אחד דן מור (28/6/2016)

הערה: השופט דן מור אמר בשיחה עמו כי קיבל בוררויות מהלשכה אך לא את הבוררות הזו הוא גם ציין כי מעולם לא תרם לאפי נוה. פנינו גם לעורך דין דניאל מור ששימש בעבר חבר באחת הוועדות של לשכת עורכי הדין העוסקת בתחום הביטוח ושאלנו אם מדובר בו במקרה; עו"ד מור אמר שקיבל בוררויות מלשכת עורכי הדין; גם הוא אמר שמעולם לא תרם לאפי נוה ואינו קשור לאיש בלשכה

שם הבוררת: ענבל אברהמי דרוקר

ההיקף הכספי: 69 אלף שקלים (שלוש בוררויות ביחד - שאין לגביהן פירוט)

כיצד מונתה: החלופות הן פבל מרקולוב וארקדי אלגושווילי; אורי מציע לתת לארקדי אפי נוה אומר מוסכם פה אחד. אבל אז יוסי ויצמן שואל את נוה אם אין בעיה לתת למי שהינו חבר מחוז ירושלים; יוסי חכם אומר שזו בעיה, יורם ברוזה אומר שהיה על זה דיון והוחלט שממשיכים (עם מה שהיה נהוג - שלא לתת לחברי מחוז - ש.ש); אורי קינן אומר שזה לא פייר שהם נענשים; ברוזה אומר: ענבל היא אישה; מסכימים פה אחד על ענבל (28/6/2016)

הקשר ללשכה: חברת ועדת האתיקה של מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין

תגובה: "אני משמשת כחברת ועדת אתיקה של מחוז תל אביב בלשכה עורכי הדין, פעילות שהינה בהתנדבות על כל המשתמע מכך (לפני כן שמשתי כקובלת בלשכה, גם בהתנדבות). אני משקיעה זמן רב ולא מבוטל, במטלות וועדת האתיקה, עבודה אינטנסיבית ולא פשוטה. אני משתדלת לבצעה במקצועיות רבה, בלב שלם ובנפש חפצה ולא מקבלת בגין כך כל תמורה. אני אכן משמשת כבוררת בעיסוקי ואף מוניתי מספר פעמים כבוררת על ידי לשכת עורכי הדין וזאת דווקא משום מומחיותי באתיקה (גם במערך הקבילה וגם במערך האתיקה) . התיקים שהופנו מהלשכה הינם בהיקף קטן אמנם, אך רובם המכריע עוסק במחלוקות שעניינם סכסוך שכר טרחה בין עורכי דין ללקוחותיהם (נושא שעולה לא אחת בוועדת האתיקה של הלשכה), תחום בו התמקצעתי. מרביתם של תיקי הבוררות בטיפולי, נפתרים בהסדר על ידי הצדדים עוד טרם הליך שמיעת הדיון בבוררות לפני. למיותר לציין, כי לא תרמתי כספים מעולם ללשכה או למחוז, לא לקמפיין בחירות של מי מהלשכה או מהמחוז וגם מעולם לא תרמתי לקמפיין כלשהו של אפי נוה".

שם הבורר: יוחאי שלף

היקף הבוררות: לא ידוע

כיצד נבחר: הצדדים בבוררות מאום אל פאחם ובני ברק אז נוה רוצה את יוחאי שלף "ניתן לנתנייתי באמצע הדרך"; יוסי שואל מה יוחאי מופיע בהרבה דפים, נוה אומר שלא קיבל אף אחת מה אתה רוצה; ברוזה מסביר שלפעמים יש הופעת שמות בכמה בוררויות אבל אם ממנים מורידים במקום אחר (28/6/2016)

קשר ללשכה: סגן יו"ר ועדת ליטיגציה בוועד מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין

תגובה: שלף מסר כי הוא בעל ותק של 15 שנים בלשכה ובעל תואר שני במשפטים ומרצה (בלשכה ארגן ימי עיון וגם בארגון הדירקטורים). הוא קיבל עד היום 3 בוררויות -  מהוועד המרכזי והמחוזי של תל אביב. לא תרם מעולם לאפי נוה אבל תמך באפי נוה בבחירות האחרונות וככזה ישב בועדת קלפי.

שם הבורר: צביקה יעקובוביץ

היקף הבוררות: 120 אלף שקלים

כיצד מונה: יוסי חכם אמר שאינו מבין למה למנות נזיקיסטים אם זה דיני חוזים וגם ציין כי אינו מבין מה זה קשור לנזיקים וביטוח. ברוזה אומר שמבין השלושה אם מישהו מתאים זה רק צביקה ואםי שואל אם יעקובוביץ; הוסכם פה אחד; יוסי מבקש לשים לב להבא ואם כתוב דיני חוזים שימו חוזי מסחרי ולא נזיקיסטים כלומר בשלישיה שמעבירים לוועד (28/6/2016)

קשר ללשכה: יעקובוביץ חבר בפורום הנזיקין של לשכת עורכי הדין; בנו ערן, שעובד במשרדו, ייצג את הלשכה בכנסת בענייני חקיקה של ביטוח סיעודי בהתנגדות לחוק שפוגע בחברות הביטוח ביחד עם איגוד חברות הביטוח; השניים מרבים להשתתף בפאנלים ולהרצות בכנסי לשכת עורכי הדין; בעמוד הפייסבוק של משרד יעקובוביץ דובר אף על שיתוף פעולה עם הלשכה

תגובה: ממשרד יעקובוביץ נמסר כי מעולם לא תרמו לאפי נוה וכל הפעילות שלהם בלשכה היא בהתנדבות

שם הבוררת: עו"ד יעל מושקוביץ

ההיקף הכספי: 750 אלף שקלים

כיצד נבחרה: מסבירים קצת לפני כן על המוסד לבוררות, נוה אומר: אני רואה למשל את אלון גלרט שלא ירצה את הבוררות הזו כי זה קטן בשבילו תיקחו את הצעיר העצמאי ביותר; אומרים לו שזה שי עינת אבל בוחרים ביעל מושקוביץ הבאה בתור (13/7/2015 טרם ביטול המוסד לבוררות בלשכת עורכי הדין)

תגובה: מושקוביץ מסרה: אין לי שום קשר לשום דבר ואף אחד שקשור בלשכת עורכי הדין

שם הבורר: יניב מטלס

ההיקף הכספי: 300 אלף שקלים

כיצד מונה: החלופות אלעד נוה ורחלי פרי רייכמן יצחק נטוביץ מציע את מטלס והוא נבחר פה אחד (24/1/2017)

תגובה: לא תרמתי לנוה מעולם; אני לא פעיל בלשכה וגם לא מכיר את נטוביץ'

שם הבורר: רמי אברמוב

ההיקף הכספי: 173 אלף שקלים

כיצד מונה: מדובר בשתי בוררויות. החלופות היו משה כהן זדה ופבל מרקולוב; ליאור שפירא אומר האמצעי חוה מרצקי אומרת האמצעי ואפי נוה אומר רמי אברמוב שהוא בעצם האמצעי (28/2/2017)

תגובה: אומר שלא תרם מעולם לאף אחד והצביע כל חייו ללשכה אולי פעם אחת; וגם לא פעיל בה

שם הבוררת: ורד גמליאל

ההיקף הכספי: 150 אלף שקלים

כיצד מונתה: החלופות היו דבורה גורן ויוסף לוין; ביקשו בורר מרמת גן ואז ירדה האופציה של דבורה אורן; ליאור שפירא אומר ורד גמליאל מרמת גן אפי נוה שואל אם מקובל על כולם, אומר אוקי וממנים אותה (28/2/2017)

קשר ללשכה: ממלאת מקום יו"ר הוועדה לביטוח מקצועי; בראש הועדה לביטוח מקצועי עומד חבר הוועד אורי קינן; חברה בוועדת האתיקה הארצית

תגובה: לא תרמתי לנוה

שם הבוררת: איריס אדרי

ההיקף הכספי: 700 אלף שקלים

כיצד מונתה: החלופות היו גלעד שר וערן יוליש. שלומי וינברג ממליץ על אדרי. אפי נוה שואל מקובל אדרי? אומר בסדר מקובל איריס אדרי (28/2/2017)

קשר ללשכה: היתה שותפה בעבר הרחוק במשרד עורכי הדין של שמוליק קסוטו שהיום מייעץ לאפי נוה

תגובה: אני מנהלת משרד עצמאי לחלוטין מזה 7 שנים. מוניתי כבוררת על ידי הועד המרכזי לאחר שהמינוי הקודם לא יצא אל הפועל.

שם הבורר: קרן זילברמן

ההיקף הכספי: 30 אלף שקלים

כיצד מונתה: החלופות היו שמוליק כהן, אילה זר; ליאור שפירא מציע את זילברמן ונוה אומר אז זילברמן (13/9/2016)

קשר ללשכה: יו"ר ועדת ילדים ונוער ויו"ר ועדת משפחה במחוז מרכז

תגובה: לא מסרה תגובה

שם הבוררת: אילה זר

ההיקף הכספי: 110 אלף שקלים

כיצד מונתה: החלופות הם ערן יוליש עוד אילה זר וגלעד שר; אפי מציע את זר וגם אומר: מאה אחוז. הלאה (13/12/2016)

הקשר ללשכה: זר היא יו"ר ועדת בוררות וגישור של מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין

תגובה: אישרה כי קיבלה את הבוררות; מסרה כי לא תרמה לנוה מעולם

שם הבורר: פאבל מרקולוב

ההיקף הכספי: 50 אלף שקלים

כיצד מונה: החלופות הן שלמה שחר וקרן זילברמן; רועי אומר תן לפאבל אפי אומר פאבל פה אחד (13/12/2016)

שם הבורר: סער שור

ההיקף הכספי: 30 אלף שקלים

כיצד נבחר: החלופות הן אורנית זוננברג ומימון טולדנו וגלית סבן. נוה אומר שטולדנו לא יכול כי הוא חבר ועד מחוז; מרצקי אומרת שגם אורנית זוננברג היא חברת ועד מחוז ואז נוה אומר תביאי שם של חיפאי ומטאנס אומר סער שור אז נוה אומר סער שור בסדר (13/12/2016)

שם הבורר: איל מרדיקס

ההיקף הכספי: 177 אלף שקלים

כיצד מונה: נוה אומר שזה תיק קטן ומי הצעיר ביותר; רלית מתחילה לומר שמות ובטרם היא מסיימת הוא נותן למרדיקס ואומר שהוא הכי צעיר שם (13/7/2015)

בוררויות קטנות בלי סכומים ממנים את הבוררים: גדעון סלעית, קרן וינברג (חברה בועדת גישור במחוז חיפה ומסרה כי קיבלה בוררות אחת שהסתיימה בגישור) , אורנית זוננברג (פעילה במחוז חיפה מסרה כי מעולם לא קיבלה בוררות מהועד המרכזי), שלומי עובדיה, בנימין ברלין (3/11/2015)

שם הבורר: עו"ד גבי מויאל

ההיקף הכספי: למעלה ממיליון שקל

הקשר ללשכת עורכי הדין: יו"ר ועדת האתיקה של מחוז תל אביב

הערה: סירב להגיב

שם הבורר: לא ידוע - עשרות מידי שנה

ההיקף הכספי: מאות מיליוני שקלים

קשר ללשכה: אפי נוה מסרב למסור את רשימת הבוררים שממונים על ידי הלשכה לברור בבוררויות אלו

תגובות

|

Send this to a friend