מה שהמנכ"ל שכח

חם מהשטח
סיפורים וחדשות

בשבוע שעבר, לקראת פורים, קיבלו עובדי הוט מכתב ממנכ"ל החברה, המשתף אותם בהצלחותיה. במכתב לא צוינו כמובן הפיטורים ההמוניים והמאמץ הגדול שעשתה החברה למנוע את התארגנות העובדים. אחד מעובדי "הוט" נטל את המכתב והוסיף לו פרשנות משלו, התוספות מסומנות באות מודגשת. את המכתב המשופץ העביר לאחדים מהעובדים בחברה, וכך הוא הגיע לידינו.

***

אתמול בערב (ד') הגעתי לעבודה וגיליתי איגרת חגיגית מהמנכ"ל הטרי בתיבת המייל הנכנס. כמחווה של רצון טוב, החלטתי להוסיף הערות ביניים כדי שגם הקורא הממוצע, שאינו עובד "הוט", יוכל להבין.

 

עובדים "יקרים"

 

יום ראשון 16 מרץ 2014 08:59

עובדים יקרים בתכל'ס? רובכם בעצם  די זולים,

ביום חמישי האחרון פרסמנו את הדוחות הכספיים לשנת 2013.

השנה האחרונה הייתה שנה משמעותית עבורנו. גם עבורכם. ניסיתם לשפר את התנאים שלכם על ידי הקמת ועד ואנחנו שברנו אותו. שוב. שורה של מהלכים אסטרטגיים מוצלחים שהובילה הקבוצה בשנה החולפת בכל תחומי פעילותה, מציבים אותה כיום כקבוצת התקשורת השנייה בגודלה בישראל.

דוחותיה הכספיים של הקבוצה מלמדים כי חל שיפור בכל המדדים התפעוליים השנה, מה שמעיד על המהלכים הנכונים שהובלנו למען חוסנה ויציבותה של החברה. החברה שומרת על היקף הכנסותיה עם גידול של 1 אחוז לסכום כולל של 4.2 מיליארד ש"ח... תזרים המזומנים של החברה התחזק וצמח בשעור של 30 אחוז. ואתם? אתם עדיין מרוויחים 24.12 ש"ח לשעה.

בשל הוצאות חד פעמיות שרשמה החברה, הושפע הרווח הנקי שלה והחברה סיימה את השנה בהפסד של 62 מיליון ש"ח. ועדיין המנכ"ל הקודם קיבל בונוס של 4 מיליון שקלים על עמידה ביעדים.

במרוצת השנה השלמנו את האחיזה בכל תחומי התקשורת... פיסקה ארוכה ומשעממת על נהירת לקוחות חדשים להוט, בלי להזכיר את עשרות-האלפים שהתייאשו וברחו.

בשנת 2014 צפויה הקבוצה להמשיך במומנטום אשר צברה....כחלק מהאסטרטגיה שלה, החברה תמשיך להציע ללקוחותיה את הצעות הערך הטובות ביותר בשוק, תוך המשך השקעה בשיפור השירות ללקוח. ושום מלה על העובדים. עסקי הליבה שלנו הינם עוגנים משמעותיים שימשיכו לשמש בסיס איתן להמשך צמיחתה של החברה. כמו שלמדתי בשיעור מספר אחת למנכ"ל המתחיל: פיטורי 47 אחוזים מהעובדים בברוטאליות + העסקתם מחדש כעובדי קבלן משוללי זכויות = דיבידנד שמן בסוף השנה.

ברצוני להודות להרצל עוזר המנכ"ל היוצא על שהוביל את החברה להישגים אלו במשך חמש השנים האחרונות. וגם על זה שהוא תרם לי מהניסיון שצבר בשבירת התארגנויות. אתגרים חדשים ומשימות מורכבות עומדים בפנינו השנה. עוד מעט לא יישארו עובדים לפטר ואז - איך נמשיך להרוויח? אך אני בטוח שבעזרתכם נהפוך להיות הקבוצה המובילה של שוק התקשורת.

תודה לכם על העבודה המאומצת והישגי השנה האחרונה. בלעדיכם זה לא היה קורה.  בהזדמנות זו אני מאחל לכם חג פורים שמח. זו הפעם היחידה בשנה שתוכלו להתחפש לעובדים שטוב להם.

אילן צחי, מנכ"ל HOT

תגובות למה שהמנכ"ל שכח

תגובות למה שהמנכ"ל שכח

עזרו לנו להמשיך לעשות כאן עיתונות. עשו לנו לייק או שייר או ציוץ והכי טוב - הכל ביחד

x