מיוחד: 7 השנים הראשונות

120.00 

מאפי נוה ועד אלון קסטיאל, משולי החברה ועד לפסגות ההון-שלטון, חשפנו בשבע השנים האחרונות עשרות סיפורים, ליווינו מאבקים חברתיים, הבאנו קולות מהפריפריה הישראלית, עקבנו באדיקות אחרי תופעות קשות כמו אלימות משטרתית או רצח נשים. כל העבודה העיתונאית הזו מגיעה עכשיו ישירות אליכם:

קטגוריה:

תיאור

מתוך המהדורה

בשבע השנים האחרונות הוכיח המקום הכי חם בגיהנום שאפשר לעשות עיתונות שלא מוכרת את הקוראים שלה תמורת כסף או כוח, ואינה פועלת רק משיקולי רייטינג וטראפיק. שאפשר וחייבים כאן כלי תקשורת שעובד עבור הציבור, עם סדר יום ברור, כשהשיקול העיקרי הוא חשיפת האמת וחשיבות הנושא. רק עבודה עיתונאית סיזיפית תסייע בחיזוק את הדמוקרטיה וזכויות האזרח בישראל.

לציון שבע השנים הראשונות הוצאנו את המהדורה המודפסת, 240 עמודים עם מיטב החומרים שלנו, שמספרת דרך סיפורו של המקום הכי חם את הסיפור של העשור האחרון במקום הזה. לצידם מופיעים טקסטים שנכתבו במיוחד למהדורה: ראיון של עינת פישביין עם אילנה דיין, שיחה של שרון שפורר עם רביב דרוקר, ראיון מיוחד בהליכה עם אור-לי ברלב בבלפור, טור של קרן נויבך על עיתונות חברתית, משל פוליטי מופלא של הסופר יניב איצקוביץ', טור של עורך המקום תומר מיכלזון על הבושה שאבדה, סיפור נדיר של ארי פולמן ("ואלס עם באשיר") על ישראל 2045, ועוד רבים וטובים – בשילוב עבודות אמנות מרהיבות ובעיצוב יפהפה וחד פעמי.

״מעבר לציון מרגש של 7 שנות פעילות מפוארת של המקום הכי חם בגיהנום, נוצר כאן מסמך ייחודי המדגיש את חלקם של עיתונאים בכתיבת ההיסטוריה. המקום הכי חם עוסק בשנים האחרונות בחקירה ובתיעוד עיקש, נוקב ואמיץ של מציאות ישראלית; תיעוד שמאתגר את תקשורת המיינסטרים וחושף לעיתים את ערוותה. מעשה הכינוס של הטקסטים הללו יחדיו, מייצר כאן למעשה ספר היסטוריה; היסטוריה הנכתבת בזמן אמיתי ושברבות הימים עשויה להציע מבט יוצא דופן הן על המציאות הישראלית בעת הזו, והן על חלקה המורכב של התקשורת, על כל אגפיה, בעיצוב תודעתנו, אם בתיעודה או בהתעלמותה ממציאות זו״

ד״ר דן ערב, חוקר תרבות וזיכרון, דקאן בי״ס לתקשורת במכללה למינהל ומרצה לקולנוע ולטלוויזיה באונ’ ת״א

גיליון אספנים למזכרת: 240 עמודים של מיטב הכתבות, הצילומים, האיורים, והטורים משבע השנים הראשונות של המקום הכי חם בגיהנום; ראיונות ומאמרים מיוחדים לרגל המהדורה, עם רביב דרוקר, אילנה דיין, ארי פולמן, קרן נויבך, יניב איצקוביץ, עוזי וייל, בועז לביא, תהילה חכימי, דנה דורון ועוד; ציר זמן שמספר את סיפור הולדתו של המקום; עבודות אמנות יפהפיות שניתנו במיוחד עבור המהדורה. מספר הגליונות מוגבל, הזדרזו!

עורך המהדורה: מייקי דגן
עיצוב: דקל בוברוב

מידות: 22X32 ס״מ

 לתשומת ליבכם: איסוף עצמי יתאפשר בהצגת המייל ״ההזמנה שלך מהאתר המקום הכי חם הושלמה״ בלבד

משלוח עד הדלת

משלוח מהיר ומאובטח ע״י שליח עד דלת הבית. זמן אספקה: 7 ימי עסקים

דמי משלוח: ₪20 (בחירה בסל הקניות)


איסוף עצמי 

ניתן לאסוף באופן עצמאי ללא עלות נוספת. האיסוף יתאפשר בהצגת הזמנה במייל בהתאם לשעות הפעילות ובתיאום מראש בלבד.

שעות פעילות:

ימים ב׳-ד׳ בין השעות 10:00-16:00

יום ה׳ בין השעות 16:00-18:00

נקודת איסוף:

דיזינגוף סנטר, בניין B קומה 4 שער 10 (בחניון הגג)

נתקלתם בבעיה, מעוניינים לשאול שאלה או סתם רוצים לדבר איתנו? פנו אלינו:

בטלפון:  054-2353574

במייל:  open@ha-makom.co.il